Restituzione / reclamo di merci

Reso dei prodotti h facile. Compilate e inviate il Modulo per avvisarci del pacco in arrivo e del motivo di reso. Successivamente spedite il pacco. Vi chiediamo di presentare la prova di acquisto sotto forma di allegato,incluso nel modulo o inviare nel pacco, assieme alla merce, una copia del documento. In caso di reclamo o restituzione di merce entro termine di 14 giorni, indicare in numero di Conto Corrente.

I reclami saranno esaminati da LEADE s.r.o. e revisionato secondo la legge sulla protezione dei consumatori n. 250/2007 raccolta leggi e in conformità con le Regole sui reclami della società.

Pískacie tričká

Sme e-shop s pískacími tričkami pre každého, kto má rád zábavu. V našej ponuke nájdete veľké množstvo kvalitných látok a nášiviek. Je len na  vás, či si vyberiete tričko námornícke páskované, alebo tričko jednofarebné, možno hľadáte tričko pre deti, či s krátkym alebo dlhým rukávom - máme dokonca aj trištvrťový rukáv. Voľba je len na vás.

Nášivky podľa vášho želania.

Snažíme sa vychádzať v ústrety vašim požiadavkám a pokiaľ máte v hlave nápad na vlastnú nášivku, tak neváhajte a oslovte nás. Radi vám pomôžeme s prípravou vašej vysnívanej pískacej nášivky. Potom si vyberiete Vašu obľúbenú farbu látky a naše krajčírky Vám s láskou ušijú dokonalé pískacie tričko, ktoré bude vašou pýchou.

Handmade – Ručne vyrobené

Všetky naše tričká sú ručne šité v našej dielni z materiálov od lokálnych dodávateľov. Dávame si veľmi záležať, aby  každá nášivka a každé tričko zodpovedalo požadovanej kvalite. Dôraz na detail pri šití nášivky a trička je priorita číslo jedna.